В ДСНС попередили про можливі підтоплення в західних областях

Рівень води в річках Івано-Франківської, Волинської та Львівської областях зростає. ДСНС попереджає про можливе підтоплення будинків, сільськогосподарських угідь та присадибних ділянок в низці населених пунктів. В усіх трьох областях ввели жовтий рівень небезпеки.

8 березня на р.Свiж, притоки Дністра бiля смт.Букачiвці Iвано-Франкiвській області рівень води може зрости на 0,1-0,6 м над поточними. Це призведе до затопленням заплави та окремих господарських об’єктів.

Також 8-9 березня очікують підйом рівня води на притоках р. Прип’ять. Показники зростуть на 0,2-0,7 м з подальшим затопленням заплавних територiй. Можливе затоплення присадибних дiлянок (подвiр’їв, господарських споруд) та сільгоспугiдь в прирiчкових населених пунктах Ратнiвського, Старовижiвського, Любешiвського, Маневицького районiв Волинської областi. Також погіршуються показники на р.Захiдний Буг бiля с.Литовиж очікується підйом на 0,2-0,7 м.

Західний Буг може розлитися і в Львівській області. Рівень води зросте на 0,1-0,4 м. Річка Солокiя бiля м.Червоноград також значно поповнюєтьсмя водою.

Реклама

Залишити коментар