Вакцина від COVID-19 буде безкоштовною: записатися в чергу можна з березня

За словами президента України Володимира Зеленського, безкоштовна вакцина від COVID-19 гарантована усім українцям за графіком.

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на пресслужбу Офісу президента.

“За графіком постачання вакцин щеплення буде гарантовано всім громадянам України. Від держави воно буде безкоштовним. Військові лікарі та учасники ООС – серед перших на вакцинацію. Так само, як і медики, які на передовій боротьби з COVID-19, літні люди та інші громадяни з групи ризику”, – цитує пресслужба слова Зеленського.

За словами віцепрем’єр-міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, онлайн-система для реєстрацїі в чергу на вакцинацію готова до роботи. Було вирішено, що її запустять з березня.

За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, ситуація в Івано-Франківській області залишається напруженою.

“За минулу добу зареєстровано 515 захворілих. У більшості лікарень зайняті ліжка, розгорнутий мобільний госпіталь. Було проведено регіональну комісію з питань ТЕБ та НС за участі головного державного санітарного лікаря. Завтра планується проведення державної комісії ТЕБ та НС щодо вжиття ще низки заходів, які відповідають червоному рівню карантинних обмежень”, – сказав він.

Шмигаль також поінформував про зростання кількості хворих на Вінниччині та Закарпатті.

Прем’єр додав, що нині в Україні готові 68 332 ліжка для хворих на COVID-19, з яких 58 390 мають підключення до кисню.

Головний санітарний лікар України Віктор Лякшко у свою чергу зазначив, що в областях, де спостерігається зростання кількості хворих на коронавірус, збільшується й тривалість госпіталізації: якщо раніше вона тривала сім-вісім днів, то зараз – 19-20.

Реклама

Залишити коментар