Степанов: Україна отримає 15 млн доз вакцини від COVID-19 NovaVax

Україна домовилася про отримання 15 млн доз американської вакцини від коронавірусу NovaVax. Очікується, що поставки почнуться з липня. Перемовини щодо збільшення постачання вакцини NovaVax на 5 млн доз провів під час свого візиту в Індію міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, який відвідав найбільший завод з виробництва вакцин Serum Institute, пише УНН з посиланням на пресслужбу МОЗ.

“Нам важливо забезпечити українців якісною вакциною, тому під час перемовин нам підтвердили можливість збільшення постачання вакцин проти COVID-19 виробництва NovaVax ще на 5 млн доз. Затвердимо цю домовленість підписанням договору. Тепер загальна кількість вакцин компанії NovaVax, яку ми очікуємо в Україні, складатиме 15 млн доз”, – повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

За даними МОЗ, “початок постачання вакцин компанії NovaVax заплановано, починаючи з липня 2021 року”.

NovaVax – американська компанія, яка виробляє вакцини проти COVID-19 за ліцензійними угодами на потужностях Serum Institute (Індія).

“Перша партія вакцин AstraZeneca (CoviShield) – уже в дорозі до України. Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов особисто проконтролював відвантаження перших 500 тис доз із заводу-виробника в індійському місті Пуне”, – додали у МОЗ.

Реклама

Залишити коментар