Сім’я Богдана Вербича намагається зупинити невиліковну хворобу і просить допомоги

Вже майже 6 років поспіль сім’я Богдана Вербича намагається зупинити невиліковну хворобу. Від самого народження ясноокого хлопчика судомило все тіло, з 3-х місяців у нього почала швидко рости голова, він не міг сидіти та промовляти прості слова, розповідає мати. Та батьки Богдана твердо вирішили боротись з хворобою.

Після обстеження в Ізраїлі хлопчику поставили діагноз епілепсія. Лікарі казали, що це невиліковна хвороба і можливо тільки зупинити її розвиток. Коли Богданчику виповнилось 2 роки, сім’я почала возити хлопчика на реабілітацію до Львова, відтоді вони лікувались в різних містах України, а також за кордоном – в Німеччині, Ізраїлі та Франції. Завдяки зусиллям батьків та допомозі небайдужих людей хворобу вдалось призупинити і в 4 роки Богданчик сказав своє перше слово.

Наразі лікування продовжується в Україні. Це безперервні курси реабілітації та заняття з логопедом. Мама хлопчика каже, що зараз саме той час, коли потрібно продовжувати робити все можливе. Адже доки організм Богданчика розвивається, можна спостерігати і позитивну динаміку після реабілітації та інших занять.

Всіх небайдужих просять допомогти Богданчику отримати омріяну реабілітацію. 

Реквізити: 5168742718828605.

Телефон: 0660100647 Вербич Мар’яна

Реклама

Залишити коментар