Клічук оголосив ім‘я нового керівника Департаменту ЖКГ

Новим очільником Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради стане Григорій Прохоренко. До цього часу він був радником міського голови. Про це Роман Клічук написав на своїй фейсбук-сторінці.

До речі, з понеділка ДЖКГ отримає нового керівника. На цю посаду я планую призначити Григорія Прохоренка. Досі Григорій був моїм радником саме з питань ЖКГ. Він має великий управлінський досвід, і я вважаю, що йому до снаги налагодити справну роботу навіть такої складної системи, якою є комунальне господарство нашої громади“, – заявив мер.

Як повідомляє “МБ“, З березня 2017 року Прохоренко перебуває на посаді комерційного директора фірми “Langate” – інтернет-провайдера у Чернівцях. До того часу працював директором Центрального відділення ПАТ “Креді Агріколь Банк” у Чернівцях. З 2007 по 2010 рік він очолював перебував на посаді Управляючого Чернівецькою обласною філією Укрсоцбанку. З 2002 по 2007 рік працював у “ПриватБанку”.

На місцевих виборах у 2020 році балотувався до Чернівецької міської ради від політичної партії “Єдина альтернатива” під номером 38 у загальному партійному списку.

Нагадаємо, повідомлення про звільнення директора Департаменту житлово-комунального господарства Володимира Бешлея з‘явилося 4 лютого.

Реклама

Залишити коментар