З початку року понад пів сотні буковинців уклали контракт із ЗСУ

З початку 2021 року понад пів сотні чоловіків та жінок з Чернівецької області уклали контракт із Збройними Силами України, та майже стільки ж кандидатів перебувають в процесі підготовки. Служитимуть вони переважно в гірсько-штурмових бригадах, зокрема в Чернівецьких підрозділах, а також у військових частинах сусідніх областей. Про це повідомляють у пресслужбі Чернівецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Серед кандидатів багато таких, хто не служив ніколи, тож вони спочатку здобувають військовий фах та проходять кількамісячну підготовку в навчальних центрах. Ті ж, хто має перерву у службі менше 5-ти років та йдуть служити за своїми військовими спеціальностями, направляються безпосередньо до частини.

Поряд з тим, що військова справа є почесною, її важливими складниками є стабільність, гідне забезпечення, соціальна підтримка держави та гарні перспективи для самореалізації, повідомляють у пресслужбі. Наприклад, грошове забезпечення гірського штурмовика становить в середньому 12000 грн., а в районі ООС – 19000 грн. та 30000 грн. – залежно від розташування.

Щомісяця додатковою є виплата від 5000 грн. (залежно від посади та за відсутності порушень). При укладанні першого контракту додаткова допомога становить до 22000 грн. залежно від звання.

Визначитись із посадою та майбутнім місцем служби, а також оформити необхідні документи охочим допоможуть фахівці в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (раніше військкомати).

За попередньою консультацією звертайтеся за номерами: 0509480349, (0372) 524349.

Реклама

Залишити коментар