У лікарнях Буковини планують зробити ремонт на понад 100 мільйонів гривень

Реконструкцію та ремонт обласних багатопрофільних лікарень, які робитимуть 2021 року за кошти Державного фонду регіонального розвитку, обговорили під час наради у Чернівецькій ОДА. Про це повідомляють у пресслужбі установи.

Зокрема, лікарня швидкої медичної допомоги, обласна клінічна та обласна дитяча лікарня підготували проєктно-кошторисну документацію на виконання робіт, загальна вартість яких – 124 мільйони гривень.

Як повідомляють, в обласній дитячій лікарні планують відремонтувати відділення пульмонології, у обласній клінічній мають на меті реконструювати хірургічний блок та інфекційний підрозділ. У лікарні швидкої медичної допомоги оновлення потребують центр невідкладної неврології, а також відділення інтенсивної терапії, опікове та відновного лікування.

Тож в ОДА рекомендували генеральним директорам цих установ передати проєктно-кошторисну документацію Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства, аби тамтешні фахівці скоригували її.

Крім того, керівникам медичних закладів доручили сформувати список обладнання, необхідного для ремонтованих відділень. Потреби закладів, як повідомляють, передадуть до Офісу Президента, де саме вивчають це питання.

Реклама

Залишити коментар