Чернівецька ТВК не зареєструвала кандидатів від “Рідного міста” та “Команди Михайлішина”

1 лютого у Чернівцях відбулося засідання оновленого складу міської ТВК. На ньому були присутні 9 із 16 членів комісії. Усі вони склали присягу. А головою ТВК обрали Ірину Лютік. Про це у коментарі журналістам “ТВА” розповів член Чернівецької міської ТВК Ігор Білівський.

За його словами, для розгляду питання про реєстрацію депутатами Чернівецької міськради кандидатів від партій “Рідне місто” та “Команда Михайлішина” не вистачило голосів.

“Законодавчо на рестрацію кандидатів передбачено 5 днів – згідно з протокольним рішенням ЦВК. Тому впродовж цього терміну депутати, думаю, будуть зареєстровані. Членам комісії потрібно розібратися в ситуації, розглянути перелік документів, процес їхнього передавання. Загалом, моментів є багато”, – сказав Ігор Білівський.

Нагадаємо, напередодні центральна виборча комісії ухвалила рішення про розпуск колишнього складу Чернівецької міської ТВК. Це пов’язано з тим, що члени комісії 9 разів поспіль не могли зареєструвати партії “Рідне місто” та “Команда Михайлішина”. Тож у нинішнього складу ТВК є 5 днів на реєстрацію кандидатів.

Анна Колісник

 

 

Реклама

Залишити коментар