Бюджет недоотримав 1,5 мільярда з газорозподільних мереж

Внутрішній аудит виявив, що це пов’язано з численними порушеннями працівників Міністерства енергетики. Про це пише “Економічна правда”. 

“Зокрема, ці порушення виявились у підписанні з операторами газорозподільних систем (далі – оператори ГРМ) договорів експлуатації газорозподільних систем або їх складових, які були не у затвердженій Постановою № 95 редакції”, – йдеться у повідомленні.

Таким чином, як вказано у звіті, оператори ГРМ з травня 2017 року до грудня 2020 року використовували державне майно на безоплатній основі, внаслідок чого держава недоотримала 1,55 млрд грн.

На важливості вирішення цього питання з-за трибуни Верховної Ради України неодноразово наголошував і народний депутат України VII-VIII скликань Максим Бурбак.

“Якщо бюджет недоотримав 1,5 млрд гривень за 3 роки, то скільки недоотримали місцеві громади за весь час безоплатного користування мережами, які будували власним коштом? А тепер ще всі українці отримують завищені платіжки за транспортування власною мережею? Але крига скресла!!! Може тепер громади наважаться повернути власне майно собі, щоб отримувати з нього дохід!!! Чи вистачить політичної волі у нової команди Чернівецької міськради? ПриймайТе рішення! Доста балачок !!!”, – заявив політик.

Реклама

Залишити коментар