Зеленський – Байдену: “Чому Україна ще не в НАТО?”

Президент Володимир Зеленський розраховує на підтримку України з боку новообраного президента США Джо Байдена. Про це Зеленський заявив в інтерв’ю Axios у понеділок, 1 лютого, пише Кореспондент..
“Я щиро бажаю Джо Байдену успіху з усіма викликами, які перед ним поставлені. Що стосується України, я б хотів, щоб ми увійшли в новий етап і стали на новий шлях. Президент Байден говорив, що він турбується і продовжувати турбуватися і працювати заради безпеки в Європі”, – сказав Зеленський.
За його словами, для України це найважливіше, “бо безпека в Європі – це про нас”.
“На сході України триває війна, триває агресія Російської Федерації, анексія Криму. Тому я хотів би, щоб США і, зокрема президент Байден, який дуже знайомий з Україною, допомогли нам вийти з цієї по-справжньому трагічної ситуації”, – додав Зеленський.
У той же час, на питання журналіста про те, що саме Україна потребує, Зеленський відповів: “Ми вдячні за все. Але якщо ми, українці, і Україна хоче бути рівноправним членом альянсу, рівноправним членом НАТО… Це одне з найважливіших питань безпеки – тієї самої безпеки, про яку говорить президент Байден. У такому випадку, у мене є дуже просте питання: пане президенте, чому ми досі не в НАТО?”.
Реклама

Залишити коментар