Буковина потрапила у список регіонів з найгіршою епідситуацією

Станом на 27 січня ситуація із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 не дозволяє послаблювати карантин у всіх областях України та у місті Києві. Найгірша ситуація із готовністю до послаблення обмежень – у Запорізькій, Миколаївській та Чернівецькій областях. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров’я.

За даними МОЗ, до послаблення карантину не готові: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ.

Серед них найвищий показник захворюваності на 100 тис. населення: у Запорізькій області – 316,4 (зниження за добу), у Миколаївській області – 306,9 (на рівні попередньої доби) та у Чернівецькій області – 295,0 (незначне зростання за добу).

Найнижчий показник захворюваності: у Кіровоградській області – 63,7 (зниження за добу), у Херсонській області – 109,1 (зниження за добу) та в Дніпропетровській області – 127,7 (зростання за добу).

Вказується, що дані з тимчасово окупованих АР Крим та міста Севастополь відсутні.

Реклама

Залишити коментар