В США вимагають у Google видалити Telegram з магазину додатків

Американська некомерційна організація Coalition for a Safer Web (Коаліція за більш безпечний Інтернет) звернулася до компанії Google з вимогою видалити з магазину додатки Telegram через те, що месенджер ніби то пропагує насильство і екстремізм, пише Кореспондент з посиланням на Bloomberg.
Глава організації і екс-посол США в Марокко Марк Ґинсберґ подав позов щодо корпорації Alphabet, вимагаючи зобов’язати її видалити Telegram з Google Play.
У своєму позові Ґинсберґ стверджує, що месенджер використовувався для поширення погроз і координації насильницьких дій, зокрема, перед інавгурацією президента США Джозефа Байдена і після смерті афроамериканця Джорджа Флойда.
“Google не вжила жодних дій проти Telegram, щоб змусити Telegram поліпшити свою політику модерації контенту”, – наголошується в позові.
Ґинсберґ навів приклад дій корпорації проти соцмережі прихильників Дональда Трампа Parler, яку Apple і Google видалили з мобільних магазинів за передбачувану роль у координації заворушень у США 6 січня при штурму Капітолія.
До цього повідомлялося, що Telegram позначив канал екс-президента США Дональда Трампа як шахрайський.
Нагадаємо також, що Telegram і Вконтакте потрапили в список сервісів з піратським контентом. Єврокомісія вважає, що інтернет-платформи недостатньо борються з поширенням нелегального контенту.
Реклама

Залишити коментар