У Чернівцях задля порятунку Максима Білоткача проведуть благодійний аукціон

Чернівецькому телеоператору Максимові Білоткачу діагностували вузлові інфільтрати класичної лімфоми Ходжкіна, із обширним некрозом. Це злоякісне захворювання лімфатичної системи. Але добра новина в тому, що при правильному і своєчасному лікуванні ця хвороба цілком виліковна і можна очікувати на пожиттєву ремісію.

230 000 гривень наразі надійшло на картку мами Максима – Валентини Білоткач.

Зараз тривають переговори із фахівцями з різних клінік, аби підібрати оптимальний варіант для лікування. Але наразі вже маємо орієнтовну вартість лікування – 25 тисяч доларів. Тож третина шляху вже подолана. І родина Макса неймовірно вдячна за всю ту підтримку, яку продовжує отримувати щодня.

Тому давайте допоможемо родині Макса не хвилюватися за гроші. А ще – відсвяткуємо його день народження разом. 29 січня о 18.30 у Steinbarg Gallery & Café на вулиці Університетській відбудеться благодійний аукціон. Наші неймовірні митці і небайдужі люди запропонували дуже багато цікавих і цінних лотів. Будемо продавати картини, книжки із автографами, подарункові видання, вініли і багато всього іншого.

Свої роботи надали чарівна Христя Венгринюк, метри слова Юрій Андрухович, Андрій Любка та Олександр Бойченко. Юрій Чорней запропонував зовсім свіжу книжку «Вернон Кресс. Життя під прикриттям» і не в одному екземплярі. Благодійну фотосесію на ваш смак зголосився провести Вова Гуцул. Поділяться гарними речами Саша Буль із дружиною, а ще Артем Жук, наші талановиті фотографи Максим Козменко, Василь Салига та Володимир Гриців, чернівецькі видавництва і ще багато-багато неймовірних людей готові принести свої роботи, віддати цінні речі для доброї справи, стукати молоточком під час аукціону, підтримувати і поширювати інформацію.

Вже не менше тисячі разів ми сказали слово «дякую» за останній тиждень і не втомлюємося повторювати: дякуємо усім, хто допомагає! До речі, усі лоти – заряджені на добро, щастя і силу. І сьогодні дуже важливо, аби 29 січня ви прийшли і обрали для себе гарну річ серед лотів, а тим самим допомогли Максові закрити питання грошей на лікування.

Тому до зустрічі у п’ятницю в о 18.30 у Steinbarg Gallery & Café! Та добрі справи не мусять чекати, тому нагадую реквізити картки мами Максима. 5168745100841284, ПриватБанк, Валентина Білоткач. Телефон 050 581 53 11. За потреби надішлемо усі довідки та заключення лікарів.

Реклама

Залишити коментар