ЦВК скасувала постанову Чернівецької ТВК про про реєстрацію депутатів «Рідного місто» і «Команди Михайлішина»

Центральна виборча комісія скасувала постанову Чернівецької міської територіальної виборчої комісії щодо реєстрації депутатами Чернівецької міськради 10-х представників політичних партій “Команда Михайлішина” та “Рідне місто”.

Як повідомляє molbuk.ua, відповідне рішення ЦВК ухвалила сьогодні на своєму засіданні.

Зокрема, Центрвиборчком ухвалив рішення “Визнати протиправною, скасувати постанову Чернівецької міської ТВК від 13 січня №1”.

У своєму виступі член ЦВК Володимир Перепелюк повідомив, що 13 січня на засіданні міської ТВК було достатньо членів комісії для кворуму, але “тим не менше, не достатньо було голосів на підтримку проекту постанову про реєстрацію”.

“Необхідно було дев’ять голосів, але проект постанови не набрав цю кількість голосів. Але тим не менше голова комісії оформила й підписала постанову, секретар комісії теж підписав, і відіслали до ЦВК. За таких умов, звичайно, цю постанову не можна вважати правомірною. Є підстави її скасувати”, – сказав Перепелюк.

Пропозицію Володимира Перепелюка підтримали усі 17 членів Центральної виборчої комісії.

Як відомо, 13 січня у коментарі кореспонденту molbuk.ua голова Чернівецької міської ТВК Анастасія Сімак повідомила, що комісія з десятої спроби провела засідання, на якому ухвалила рішення про реєстрацію 10 новообраних депутатів міськради від партій “Команда Михайлішина” та “Рідне місто”.

Пізніше голова Чернівецької обласної виборчої комісії Микола Каспрук заявив, що міська ТВК не зареєструвала депутатами 10 осіб з партій “Команда Михайлішина” та “Рідне місто”. За його словами, рішення ТВК про реєстрацію 10 кандидатів від двох партій депутатами міської ради є неправочинним у зв’язку з тим, що його підтримали лише 8 членів виборчої комісії при мінімально необхідній кількості голосів – 10.

Пізніше Нацполіція відкрила кримінальне провадження щодо Анастасії Сімак за статтями 358 і 364 Кримінального кодексу України (підробка документів і зловживання службовим становищем).

Реклама

Залишити коментар