Суд відмовив Аліні Олевич у задоволенні позову щодо оскарження першої сесії Чернівецької міськради

Чернівецький окружний адміністративний суд відмовив повністю в задоволенні судового позову представниці партії “Команда Михайлішина” Аліни Олевич до Чернівецької міської територіальної виборчої комісії щодо оскарження реєстрації депутатів Чернівецької міськради та проведення першої сесії міської ради 8 скликання.

Відповідне судове рішення суддя Олег Анісімов оголосив сьогодні на засіданні, пише molbuk.ua.

“Суд вирішив у задоволенні позову Олевич Аліни Анатоліївни до Чернівецької міської територіальної виборчої комісії Чернівецького району Чернівецької області про визнання протиправним та скасування рішення із зобов’язанням вчинити певні дії відмовити у повному обсязі”, – повідомив суддя.

Він також додав, що рішення набирає законної сили після закінчення строку прийняття апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Водночас Анісімов прокоментував це судове рішення так:

“Дійсно, мали місце численні процедурні порушення з боку територіальної виборчої комісії. Однак, на думку суду, такі порушення є недостатніми для скасування оскаржуваних рішень. Виходимо з того, що завжди суть превалює над змістом. Коли в особи на нозі бородавка, ми ногу не ампутуємо. Так само і з міською радою”.

Нагадаємо, раніше представниця партії “Команда Михайлішина” Аліна Олевич подала судовий позов до Чернівецької міської територіальної виборчої комісії з вимогою скасувати реєстрацію новообраних депутатів міської ради та скасувати протокол ТВК щодо скликання першої сесії міської ради.

Реклама

Залишити коментар