В арт-видавництві «Чорні вівці» вийшов п’ятий том серії «Хроніки Архео»

Наприкінці січня в дитячому арт-видавництві «Чорні вівці» з’явиться друком ще одна частина пригодницької серії нонфікшну для підлітків «Хроніки Архео» «Загадка Діамантової долини» польської письменниці Аґнєшки Стельмашик. У ній юним героям доведеться поплавати з акулами, втратити керування літаком, пережити тропічний мусон, блукати джунглями, познайомитися з духами з аборигенських легенд та чимало іншого. Але попереду їх чекають справжні діаманти завбільшки з кулак, а головне – вірні друзі, що завжди розділять навіть найнебезпечнішу подорож.

Що ще чекає друзів у п’ятій частині «Хронік Архео» – розповідає перекладачка Ірина Шевченко: «Цього разу герої потрапляють на загадкову Тасманію, де стануть свідками давнього тяжкого злочину, якого допустилося ціле людство. Перед дітьми постане глибоке моральне питання: на що ми маємо право як люди? де закінчується наша відповідальність за те, що робимо? Друзі познайомляться з жителями далекого і незнаного світу, і це знайомство багато змінить у їхньому житті. Ця подорож буде захоплива, але водночас змусить замислитися кожного, кому небайдуже наше майбутнє».

Особливість «Хронік Архео» в тому, що кожну з книжок можна читати в будь-якій послідовності, адже всі вони розповідають про різні пригоди героїв.

 До 31 січня триває передпродаж «Загадки Діамантової долини» на сайті видавництва: https://cutt.ly/PjP4dd7

 Довідка: 

Аґнєшка Стельмашик (1976) – польська авторка книг для дітей та молоді, мандрівниця. Перш ніж відкрила талант письменниці, спробувала себе у різних сферах. Авторка стверджує, що найбільше у цій професії її приваблює можливість приміряти роль будь-якого персонажа і на якусь мить відчути себе кимось іншим.

Наразі в українському перекладі Ірини Шевченко вийшло п’ять книжок Аґнєшки Стельмашик із серії підліткового нонфікшну «Хроніки Архео», а також видання для дітей «Веселі випадки котячої громадки». Вони з’явились друком у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці».

Реклама

Залишити коментар