Сьогодні у трьох містах України повторно обирають мерів

У містах Бровари, Бориспіль та Новгород-Сіверський відбувається повторне голосування на виборах мерів. Про це у неділю, 17 січня, повідомляє Кореспондент з посиланням на дані ЦВК.

Робота виборчих дільниць розпочалася о 8:00 і буде завершена о 20:00.

Перевибори мера і міськради в Броварах міська ТВК призначила 23 листопада, після того, як 9 листопада Київський окружний адміністративний суд визнав вибори в цьому місті такими, що не відбулися. Апеляційний суд 11 листопада остаточно скасував підсумки виборів у Броварах.

Причиною такого рішення суд назвав низку порушень, зокрема “права на вільні вибори, процедури таємного голосування, рівного виборчого права, а також те, що в назві типів виборів у бюлетенях допущені грубі помилки”.

Проведення повторних виборів мерів у Борисполі і Новгород-Сіверському обумовлені смертю переможців виборчих перегонів.

Так, на виборах мера Новгород-Сіверського на Чернігівщині переміг чинний глава міста Олег Бондаренко. 29 жовтня стало відомо, що він помер від коронавірусу.

Бориспільська міська ТВК призначила повторні вибори міського голови ще 24 листопада. У Борисполі переможець виборів глави місцевої ОТГ Анатолій Федорчук помер від COVID-19 28 жовтня, ще до оголошення офіційних результатів виборів. Він був мером Борисполя з 2006 року.

Реклама

Залишити коментар