У Чернівецькій міськраді нагадали про прибирання снігу на прилеглих територіях

У зв’язку з сніговими опадами, керівництво управління благоустрою та охорони навколишнього природного середовища департаменту житлово-комунального господарства звертається до керівників КЖРЕП, управлінських компаній, установ, організацій, орендарів та приватних підприємців – організувати роботи з прибирання прилеглих та закріпленних територій від снігу, повідомили у пресслужбі Чернівецької міськради.
Також в управлінні нагадують про правила благоустрою міста в частині своєчасного прибирання снігу на прилеглих територіях , а саме особливості сезонного прибирання:
  • Зимове прибирання забезпечує нормальний рух пішоходів та транспорту і включає: підмітання та зсув снігу; усунення слизькості; прибирання снігу та сніжно-льодяних утворень до твердого покриття.
  • Прибирання вулиць і тротуарів, площ в період снігопаду проводиться комунальними спеціалізованими підприємствами та суб’єктами господарювання на прилеглій території.
  • У випадку сильних снігопадів прибирання здійснюється відповідно до прийнятих рішень виконавчого комітету міської ради із затвердженням режиму прибирання територій міста, участі організацій, установ і підприємств.
  • Прибирання здійснюється негайно з початку снігопаду, для запобігання накату, безперервно – до закінчення снігопаду.
  • На територіях прибирання суб´єкти господарювання та підприємницької діяльності прибирають: тротуари від снігу і льоду та посипають їх інертним матеріалом (піщано-сольовою сумішшю); дахи, водостічні труби, карнизи від льоду із забезпеченням заходів безпеки (встановлення огорож на тротуарах і негайне прибирання скинутого снігу та льоду).
  • Пісок заготовлюється кожним суб’єктом господарювання до настання холодів. Тротуари вулиць в мікрорайонах приватної забудови прибирають домовласники в межах  свого будинковолодіння.
  • Переміщення снігу з тротуару на проїжджу частину вулиці чи дороги з метою його механізованого видалення снігові вали слід розміщувати на відстані не більше одного метра від бордюру.
  • Формування снігових валів не допускається на перехрестях, на зупинках маршрутних транспортних засобів, в місцях в’їзду у двори та внутрішньоквартальних територіях, а також на зелених насадженнях, решітках зливоприймальних колодязів, контейнерних майданчиках для збору твердо-побутових відходів.
  • Вивезення снігу здійснюється в спеціально відведені місця, визначені рішеннями виконавчого комітету міської ради.
Реклама

Залишити коментар