Чернівчани збирають підписи за звільнення Забродського з посади керівника МКП “Реклама”

На сайті єдиної системи місцевих петицій зареєстрували звернення щодо звільнення Василя Забродського з посади керівника МКП “Реклама”.

Автором петиції є юрист Олександр Маркідонов.

“Обгрунтуванням звернення з такою пропозицією є неоднарозові публічні звернення Забродського Василя Івановича про недоцільність існування підпорядкованого йому підприємства МКП “Реклама”, яке до його призначення було прибутковим. Ліквідація подібного підприємства є першим кроком до продажу інших комунальних підприємств: аеропорт, водоканал і так далі”, – йдеться в тексті петиції.
“Відповідно до частини 3 статті 99 Цивільного кодексу України повноваження члена виконавчого органу можуть бути в будь-який час припинені.
Статтею 41 Кодексу законів про працю України, крім підстав, передбачених статтею 40 цього Кодексу, трудовий договір з ініціативи власника або уповноваженого ним органу може бути розірваний також у випадку припинення повноважень посадових осіб.
Отже, не потрібно навіть заслуговувати виправдовування.
Для розвитку міста – владі необхідно змінити і багатьох керівників комунальних підприємств, департаментів, управлінь.
Тому прошу, -1. Припинити повноваження керівника Міського комунального підприємства «Реклама» – Забродського Василя Івановича.2. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади керівника Міського комунального підприємства “Реклама”, – пише автор звернення.Початок збору підписів – 11 січня 2021 р. До кінця збору підписів залишилось 30 днів.Станом на 20:22 11 січня петицію підписали 15 осіб з 250 необхідних.

Реклама

Залишити коментар