У МОЗ назвали регіони з найгіршою епідемічною ситуацією

Станом на 5 січня ситуація із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 не дозволяє послаблювати карантин у всіх областях України та у місті Києві. Найгірша ситуація із готовністю до послаблення обмежень – у Миколаївській, Запорізькій та Черкаській областях. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров’я.

За даними МОЗ, до послаблення карантину не готові: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ.

Серед них найбільший показник захворюваності на 100 тис. населення: у Миколаївській області – 455,4 (-), у Запорізькій області – 447,1 (-) та у Черкаській області – 420,3 (-).

Найнижчий показник захворюваності: у Кіровоградській області – 79,4 (-), у Закарпатській області – 103,5 (-) та у Вінницькій області – 120,3 (-).

Реклама

Залишити коментар