Киянина засудили до двох років тюрми за приниження і залякування мачухи

Мешканця Києва засудили до 2 роки 2 місяців позбавлення волі за систематичне психологічне насильство у сім’ї проти мачухи. Про це повідомляє УНН з посиланням на сторінку в Facebook Київської міської прокуратури.

“За підтримання публічного обвинувачення Київською місцевою прокуратурою № 9 судом оголошено обвинувальний вирок 41-річному чоловіку, який систематично вчиняв психологічне насильство у сім’ї (ст. 126-1 КК України). Установлено, що пасинок систематично ображав нецензурними словами літню родичку, залякував її та принижував, за що неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності. Проте накладені адміністративні санкції не вплинули на чоловіка та не змінили його поведінку. Вироком Солом’янського районного суду міста Києва обвинуваченого визнано винним у вчиненні домашнього насильства та засуджено до 2 років 2 місяців позбавлення волі”, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що відносно обвинуваченого обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до набрання вироком законної сили.

Реклама

Залишити коментар