Стало відомо, коли в Україну прибуде президент Молдови Майя Санду

Президент Молдови Майя Санду здійснить свій перший закордонний візит в Україну. Він відбудеться 12 січня цього року. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента України, дипломатичний радник Президента Ігор Жовква в статті для Дзеркала тижня, опублікованій в суботу, 2 січня, передає Кореспондент.

“Новий рік почнемо з перезавантаження двосторонніх відносин з Молдовою – 12 січня відбудеться офіційний візит в Україну новообраного президента Маї Санду, який стане для неї першим з моменту обрання”, – зазначив він.

Жовква також повідомив, що держави Північної Європи і країни Балтії – надійні союзники України, з якими планують підтримувати динаміку активних контактів і взаємодії.

“Розраховуємо на плідну співпрацю зі Швецією як Діючим головою ОБСЄ в 2021 році, з Норвегією – як непостійним членом Ради Безпеки ООН в 2021-2022 роках. Будемо зберігати динаміку інтенсивних контактів з Литвою – в 2021 році плануємо проведення Ради Президентів України та Литовської Республіки”, – додав Жовква.

Реклама

Залишити коментар