У США викрили схему помилувань президентом за гроші

Міністерство юстиції США порушило розслідування потенційного злочину, пов’язаного з передачею грошей Білому дому в обмін на президентське помилування. Про це повідомляють американські ЗМІ з посиланнями на розсекречені документи федерального суду, пише Кореспондент.
“Міністерство юстиції розслідує схему хабарництва, яка забезпечувала надходження грошей у Білий дім або використовувала політичні внески в обмін на укази президента про помилування або відстрочку вироку”, – повідомляють ЗМІ.
Окружний суд Вашингтона у вівторок оприлюднив 20 сторінок текстів, які були заретушовані в багатьох місцях. Поки невідомо, хто був залучений до корупційної схеми, і як довго вона працювала. Повідомляється, зокрема, про вилучені терабайти даних, а також про більш як 50 електронних пристроїв – телефонів, ноутбуків, флеш-накопичувачів і жорстких дисків.
Крім того, інформується, що прокуратура звернулася до суду за дозволом перевірити електронну пошту, яка, на їхню думку, розкриває “схему змови”.
Телеканал CNN нагадує, що Дональд Трамп за час свого президентства помилував 29 осіб і пом’якшив вироки 16 людям. Тільки минулого тижня Трамп помилував свого колишнього радника з національної безпеки Майкла Флінна, який був засуджений за те, що брехав на допитах у ФБР.
Реклама

Залишити коментар