Олексій Каспрук: Підставлю своє плече Роману Клічуку

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук закликав чернівчан прийти на вибори, та повідомив що підтримає на виборах мера 29 листопада Романа Клічука. 
Про це у п’ятницю, 27 листопада він написав на своїй сторінці у Facebook.
Каспрук зазначив, що підставить “новому меру Роману Клічуку своє плече, досвід, знання, щоб завершити все мною розпочате і спільно рухатись вперед”.

“Останні 10 років і як лідер депутатської опозиції, і як міській голова, як ніхто інший, я був зацікавлений у розвитку міста…
В умовах жорсткого спротиву та саботажу робив все можливе, щоб Чернівці отримали кошти на модернізацію міської інфраструктури, виконувались роботи, влада була відкрита, місто демократичним (іноді аж занадто)…
І місто таки не завдяки, а часто всупереч бажанню депутатів групи Продана та Михайлішина, рухалось вперед…
Війни, випробування стомлюють…

Колись і Черчіля британці після великої важкої перемоги в 1945 році не переобрали прем’єром. Не порівнюю себе з ним. Це просто приклад природньої реакції суспільства, яке в складних умовах хоче швидких змін на краще…

Вдячний чернівчанам, які підтримали мене та нашу команду «ПРОПОЗИЦІЇ» на цих виборах. Вдячний усім, хто проголосував за політичні сили, що стоять на державницьких, патріотичних позиціях і бажають Чернівцям європейського розвитку.

Закликаю чернівчан 29 листопада прийти на вибори, щоб не допустити перемоги клану Михайлішина-Продана-Фірташа.

В ситуації, яка склалася, вважаю що в другому турі треба підтримати Романа Клічука.
Михайлішин керував… Брехав… Не виконував… Знову бреше… Знову хоче керувати…
Клічук обіцяє… Багато… Всього… Звісно, що всього обіцяного, не буде. Але треба дати шанс…
Підставлю новому меру Роману Клічуку своє плече, досвід, знання, щоб завершити все мною розпочате і спільно рухатись вперед.

Його найвідповідальніше сьогодні завдання – згуртувати навколо себе працездатну, порядну депутатську більшість. І, думаю, він вже відчуває, що це не просто… В іншому випадку – знову протистояння і пробуксовки або “дружба” з Проданом/Михайлішиним… Іншого не дано.
Чернівці будуть містом, де мріють жити!

Ми будемо спільно над цим працювати, допомагати, підказувати і контролювати кожен крок та дії нової влади.
Вірю у чернівчан!
29 листопада перемога буде за Чернівцями

Щиро ваш, ОК”, – йдеться у повідомленні.

Раніше про своє бачення розвитку подій у Чернівцях після 29 листопада Олексій Каспрук розповів у програмі “Постфактум” в ефірі телеканалу ТВА.

Реклама

Залишити коментар