В Офісі Президента запевняють: дороги будують не за гроші «коронавірусного» фонду

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко заявив, що виділених для боротьби з COVID-19 бюджетних коштів на будівництво доріг не спрямовували.

Про це він сказав в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”.

“Перше: гроші на дороги – це гроші Дорожнього фонду. Друге – кредитні гроші, коли “Укравтодор” укладає кредитні контракти з міжнародними інституціями. Третє – це гроші, які було виграно в Стокгольмському арбітражі. Так, справді, якусь частину з них було спрямовано до Загального фонду, але ніхто не забирав їх з боротьби з коронавірусом! Це гроші, які планувалися на дороги! “Коронавірусні” гроші планувалися окремо, і частину з них не витрачено досі”, – наголосив Тимошенко.

Він пояснив, що це сталося з різних причин. “Десь у цьому немає необхідності, десь тендер не провели, десь справді за цими позиціями наразі необхідності їх витрачати немає, Кабінет Міністрів перекидає їх на інші позиції. Ви ж зрозумійте, це бюджетні гроші. Це не так, що ти з однієї кишені взяв, до іншої поклав. Це все одно процес, який займає декілька тижнів”, – сказав заступник керівника ОП.

Він додав, що 17 листопада Верховна Рада спрямувала додатково 10 млрд грн у Фонд боротьби з коронавірусом для збільшення запасу, щоб “усіх заспокоїти”.

“Тобто всі ці інсинуації з приводу того, що гроші відправлено на дороги, а у коронавірусному фонді їх немає – неправда. Гроші і зараз є”, – наголосив Тимошенко.

Реклама

Залишити коментар