У МОЗ назвали регіони з найгіршими показниками щодо епідситуації

Станом на 19 листопада ситуація із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 не дозволяє послаблювати карантин у всіх областях України та у місті Києві. Найгірша ситуація із готовністю до послаблення обмежень – на Буковині, Житомирщині та Сумщині. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров’я.

За даними МОЗ, до послаблення карантину не готові: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ.

Серед них найбільший показник захворюваності на 100 тис. населення: у Житомирській області – 660,0 (+), у Чернівецькій області – 656,2 (+), у Сумській області – 651,7 (+).

Найнижчий показник захворюваності: у Кіровоградській області – 120,4 (+), у Вінницькій області – 187,6 (-) і у Луганській області – 190,5 (-).

Реклама

Залишити коментар