Криклій хоче до 2030 року замінити весь громадський транспорт на електричний

Україна до 2030 року планує повністю замінити весь міський громадський транспорт на електричний, створивши для цього необхідну інфраструктуру. Це виконають у межах Національної транспортної стратегії.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час Global e-Mobility Forum, організованого Міністерством клімату та довкілля Польщі.

За його словами, Україна підтримує використання в містах екологічних видів транспорту, зокрема міського електричного та електромобілів.

«У цьому напрямі ми зараз активно співпрацюємо з міжнародними фінансовими організаціями й готуємося до реалізації другої фази спільного проєкту з ЄІБ «Міський громадський транспорт України II», який передбачає оновлення парків громадського транспорту в різних українських містах і заміну їх винятково на електротранспорт», — зазначив Криклій.

Крім цього, відомство спільно з бізнесом і громадськістю розробило проєкт стратегії розвитку автомобільної промисловості в Україні, яка передбачає стимули для вітчизняного виробництва електрокарів, а також враховує популяризацію як приватного, так і громадського електричного транспорту.

Реклама

Залишити коментар