Заступник міського голови Чернівців повідомив, коли міськрада може зібратися на сесію

Заступник міського голови Чернівців Олександр Паскар вважає, що Чернівецька міська рада може зібратися на сесію у неділю, 15 листопада, “якщо буде добра воля депутатів”.

Про це він сказав у коментарі телеканалу ТВА під час акції протесту на Калинівському ринку.

Зокрема, на запитання журналістки, які дії будуть прийняті владою у зв’язку із пікетом підприємців, Паскар відповів:
“Є звернення, яке буде передано секретарю Чернівецької міськради Василю Продану. І він буде збирати відповідну сесію”.

На запитання, як найшвидше це можна зробити, посадовець відповів:

“Скажіть мені, скільки треба часу, щоб обдзвонити 42-х депутатів і сказати, коли вони можуть бути? Якщо буде добра воля цих депутатів, вони можуть бути завтра”.

Він також висловив сумніви, що міська рада може зібратись на засідання сьогодні.
Раніше повідомлялося, що понад 300 підприємців Калинівського ринку перекрили рух транспорту на вулиці Старожучківський шлях у Чернівцях. Вони обурені через обмеження “карантину вихідного дня”, внаслідок яких тисячі працівників Калинки залишаться без роботи і заробітку. Окрім того, вони вимагають, щоб депутати міськради зібрались на сесію, під час якої ухвалили рішення про скасування “карантину вихідного дня” у Чернівцях.

Наразі, рух по вулиці Старожучківський шлях відновлено.

Раніше повідомлялося, що сьогодні, 14 листопада в Україні почав діяти “карантин вихідного дня”, що був встановлений рішенням Кабінету міністрів.

У зв’язку із запровадженням цих обмежень, міська влада Чернівців вирішила, що Калинівський ринок не працюватиме у вихідні дні, за винятком продуктових рядів. Роботу підприємства контролюватимуть працівники Нацполіції та Держпродспоживслужби.

Реклама

Залишити коментар