А тим часом поки в усіх областях України вже оголосили офіційні результати місцевих виборів, в Чернівцях триває повторний підрахунок. І здебільшого, процес затягують навмисно деякі політсили. Більше того, влаштовують мітинги, і політологи припускають, задля тиску на членів ТВК. Відреагували на такий хід подій і в столиці. Відтак до Чернівців приїхали представники Центральної виборчої комісії.
У Чернівцях одна з політсил влаштувала пікет з вимогою сформувати нову виборчу комісію
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)