Підприємці висловили обурення щодо можливого запровадження карантину вихідного дня. Та оголосили всеукраїнські акції протестів під гаслом: #маюправопрацювати. Проанонсували пікет біля облдержадміністрації ресторатори і в Чернівцях. Таким чином завтра,11 листопада працівники сфери громадського харчування вимагатимуть від влади грошової компенсації і виплат кожному, хто залишився без роботи під час карантину.
“Маю право працювати”: ресторатори анонсували акцію протесту біля Чернівецької ОДА
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)