Із Фонду боротьби з COVID-19 використали вже 59% виділених коштів – Мінфін

За даними Міністерства фінансів, Фонд боротьби з коронавірусом використовували на 59%

З Фонду боротьби з коронавірусом станом на 6 листопада використали 59% виділених коштів – 39 млрд грн. На охорону здоров’я направили 6,6 млрд грн (із запланованих 16,3 млрд грн). Про це повідомляє пресслужба міністерства фінансів.

«У сфері охорони здоров’я з Фонду передбачено виділення 100 млн грн на закупівлю апаратів ШВЛ, з яких коштів використано 42 млн грн. Майже 3 млрд грн передбачено на забезпечення лабораторій МОЗ та закупівлю засобів індивідуального захисту для працівників закладів охорони здоров’я, з яких зараз використано 709,7 млн грн », – йдеться в повідомленні відомства.

Крім того, 571 млн грн Мінфін направив на субвенцію місцевим бюджетам для забезпечення лікарень киснем. На підвищення надбавок і доплат медичним працівникам витратили 3,2 млрд грн з передбачених 6 млрд грн.

У Мінфіні відзначили, що крім коштів Фонду, заходи з протидії COVID-19 фінансуються також з інших джерел. Зокрема, кошти виділяють за програмою медичних гарантій. Повідомляється, що Національна служба здоров’я вже здійснила оплати установам охорони здоров’я на суму понад 8 млрд грн за послуги, пов’язані з лікуванням коронавируса.

Також повідомляється, що з коштів місцевих бюджетів на боротьбу з COVID-19 витратили 3,8 млрд грн. Гроші витратили на «придбання товарів і послуг для запобігання поширенню COVID-19».

Реклама

Залишити коментар