На Буковині поблизу кордону прикордонники затримали групу нелегалів

Про це повідомляє пресслужба Чернівецького прикордонного загону

Вчора, 8 листопада, прикордонним нарядом відділу «Фальків» була виявлена група осіб. Чоловіки прямували в сторону україно-румунського кордону, де до останнього залишалося близько трьох сотень метрів.

Помітивши правоохоронців чоловіки прибавили ходу та розділившись намагалися втекти. Під час пошукових заходів охоронцям кордону вдалося затримати одного з втікачів, а про інших двох довелося поінформувати румунських колег, які також на своїй території розпочали пошук.

Затриманим, українськими прикордонниками, виявився громадянин Алжиру, 1988 року народження. У чоловіка при собі жодних документів не було. В ході поверхневого огляду чоловіка, у нього були виявлені 3 зарядні пристрої для телефону та сам мобільний термінал. Зі слів чоловіка, він та спільниками прямував до Румунії, не мали законних підстав для перетину кордону, а тому вирішили перетнути кордон поза пунктом пропуску.

На даний час з’ясовується інформація щодо повної ідентифікації іноземця, і його легального перебування на територію України.
За спробу незаконного перетинання державного кордону України правопорушнику загрожує штраф.

Варто сказати, що від прикордонної поліції Румунії надійшла інформація про затримання ними двох чоловіків без документів, зі слів громадяни Бангладешу.

Реклама

Залишити коментар