Ексадвоката Януковича Бабікова звільнено з посади першого заступника директора ДБР, проте він заявив, що залишається

Ексадвокат президента-втікача Віктора Януковича Олександр Бабіков був призначений на посаду першого заступника ДБР у січні 2020 року.

Олександр Бабіков заявив, що залишається на посаді першого заступника директора Державного бюро розслідувань, незважаючи на наказ про його звільнення. Про це Бабіков розповів агентству “Інтерфакс-Україна”.

Бабіков заявив: “Оскільки законодавство про працю передбачає обов’язкове ознайомлення працівника з наказом про звільнення, чого зроблено не було, я залишаюся першим заступником директора ДБР”.

Він розповів, що 2 листопада в.о. директора ДБР Олексій Сухачов видав наказ про перерозподіл обов’язків між заступниками, “яким перепідпорядкував Головне слідче управління собі”.

“При цьому, всупереч встановленому Кабміном порядку, наказ про зміну порядку не був завізований ні заступниками, ні навіть юристами, і була відсутня документальна підстава необхідності перерозподілу обов’язків”, – сказав Бабіков.

Відповідаючи на запитання про те, чи не зумовлена спроба його звільнення з посади небажанням підписувати підозру стосовно голови Конституційного Суду Олександра Тупицького, про що заявив сам голова КС, Бабіков сказав, що йому відомі причини спроби звільнення його з посади, але він скаже про це пізніше.

Ексадвокат президента-втікача Віктора Януковича Олександр Бабіков був призначений на посаду першого заступника ДБР у січні 2020 року. До приходу в ДБР Бабіков працював у юрфірмі Aver Lex, яка займається захистом Януковича. До адвокатської діяльності Бабіков працював у прокуратурі Кіровоградської, а пізніше Харківської області. Сам Бабіков публічно заявляв, що не представляв права та інтереси Януковича, “тим паче у справах Майдану”. Його слова того ж дня оскаржили документами. Згодом “Слідство.Інфо” навело докази, що Бабіков представляв інтереси експрезидента в чотирьох справах.

Реклама

Залишити коментар