У Чернівцях водоканалу мають намір виділити землю під будівництво багатоповерхівки

Чернівецька міська рада має намір передати комунальному підприємству “Чернівціводоканал” земельну ділянку площею 1,25 га у постійне користування для будівництва й обслуговування багатоквартирного житлового будинку на вулиці Богдана Лепкого, 9.

Про це йдеться у відповідному проекті рішення, який опублікований на сайті Чернівецької міськради, пише molbuk.ua.

Підставою для проекту рішення стала заява від керівництва “Чернівціводоканалу”, подана напередодні виборів – 16 жовтня.

Як повідомляє у Facebook Центр реформ і розвитку, земельну ділянку поблизу, на вулиці Богдана Лепкого, 10, площею 0,82 га цього року виставляли на земельний аукціон. Стартова ціна, цієї земельної ділянки визначена за результатами незалежної оцінки складає 12,4 млн.грн.

“Таким чином орієнтовна вартість земельної ділянки площею 1,25 га, яку планують передати Водоканалу складає 18,8 млн.грн. За ці гроші реально придбати близько 1000 м2 нового житла для тих категорій громадян, які цього потребують в тому числі і для працівників комунальної сфери”, – пише Центр реформ і розвитку.

Водночас експерти зауважили, що “Чернівціводоканал” не в змозі побудувати житло для своїх працівників за власні гроші.

“Сьогодні Чернівціводоканал знаходиться у критичному стані. За підсумками минулого 2019 року підприємство отримало чистий збиток в розмірі 77,5 млн.грн. Чи в змозі підприємство буде при такому фінансовому стані побудувати багатоквартирний житловий будинок для власних працівників питання швидше риторичне, та й в цьогорічному бюджеті міста на ці цілі теж немає коштів”, – йдеться у повідомленні Центру реформ і розвитку.

Реклама

Залишити коментар