“Рідне місто” намагається через суд заборонити перераховувати голоси в Коровії

Політична партія “Рідне місто” хоче через суд заборонити Чернівецькій міській територіальній виборчій комісії проводити повторний перерахунок голосів виборців на виборчій дільниці № 730080 у селі Коровія, яке належить до складу Чернівецької міської ОТГ.

Відповідна інформація розміщена у судовому реєстрі, пише molbuk.ua

Так, минулого тижня обласна організація партії “Рідне місто” звернулася до Чернівецького окружного адміністративного суду з позовом, у якому просила визнати протиправним та скасувати рішення Чернівецької міської територіальної виборчої комісії про здійснення повторного підрахунку голосів на виборчій дільниці у Коровії.

Водночас “Рідне місто” просило заборонити Чернівецькій міській територіальній виборчій комісії здійснювати повторний підрахунок голосів на виборчій дільниці № 730080.

30 жовтня суд відмовив повністю партії у задоволенні адміністративного позову “Рідного міста”.

1 листопада “Рідне місто” звернулося із апеляцією до Сьомого апеляційного адміністративного суду, в якій просить визнати протиправним рішення суду першої інстанції.

Раніше кандидат на посаду міського голови Чернівців Олексій Каспрук заявив, що виборці села Коровія Глибоцького району найактивніше підтримували політичну партію “Рідне місто” на виборах до Чернівецької міськради.

Нагадаємо, у Чернівцях міська територіальна виборча комісія більше тижня не може встановити остаточні результати місцевих виборів, які відбулись 25 жовтня. Низка політичних партій заявила про фальсифікації при підрахунку голосів на виборчих дільницях у Чернівцях.

Станом на вечір 4 листопада комісія завершила перерахунок голосів на п’ятьох дільницях із 21-ї.

Реклама

Залишити коментар