Водозабір на станції “Біла”, який пошкодив паводок, ремонтують вже чотири місяці

На ремонті роботи водозабору на станції “Біла” витратять майже чотири мільйони гривень.

Про це molbuk.ua повідомив начальник “Чернівціводоканалу” Борис Максимюк.

“Ремонтні роботи виконані вже на 85%. На сьогодні працює техніка, яка розчищає відстійники та галереї на станції “Біла. Розчищаємо дві галереї – і нову, яка була запущена у 2018 році, і стару галерею. Тут повністю замінюються труби. Навіть огорожу встановлюємо навколо станції, щоби не було доступу стороннім. На відновлення водозабору витратили вже чотири мільйони гривень”, – каже начальник “Чернівціводоканалу” Борис Максимюк.

Водозабір досі не запустили, бо виконували дуже великий об’єм робіт, і це затяжний процес. Роботи виконує львівська фірма ТОВ “Гарнобуд”.

“Водозабірна станція на “Білій” необхідна місту, особливо зараз, коли у місті заповнюються тепломережі на початку опалювального сезону. Вода з цієї станції дешевша. Коли її використовуємо, то, відповідно, беремо менше води з Дністра, використовуємо менше коагулянтів для очищення тощо. Також зменшуємо навантаження на водогін на Попова, що забирає воду з Дністра. У середньому з “Білої” брали 7-8 тисяч кубів води щодня. Сподіваємося, що ремонтні роботи триватимуть ще впродовж місяця”, – зауважує начальник водоканалу.

Водозабір на станції “Біла” не працює з червня. Він постраждав внаслідок повені наприкінці червня і припинив функціонувати.

Реклама

Залишити коментар