Україна перебуває в системній державній кризі, – Арсеній Яценюк

«Держава перебуває в системній кризі. Вона потребує системних і професійних рішень. І ці рішення потрібні вже вчора. Тому що завтра у нас вже під великим питанням», – підкреслив прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії  «Народний фронт» Арсеній Яценюк у програмі «Свобода слова Савіка Шустера» на каналі «Україна» 30 жовтня, повідомляє пресслужба партії”Народний фронт”.

Конституційна криза, створена КС, може бути вирішена, підкреслив Арсеній Яценюк: «Але це, на превеликий жаль, – не єдина криза».

«Війна Росії проти України не завершилась. Донецьк і Луганськ ми не повернули. Крим далі окупований Російською Федерацією. Пандемія вбиває людей. Економіку лихоманить. Фінансова система в жахливій формі. Допомоги Міжнародного валютного фонду немає. Іде повна делегітимізація органів державної влади», – наголосив він.

«Зараз найважливіше – щоби всі державні інститути взялися до розуму», – сказав лідер «Народного фронту».

«Держава потребує системних і професійних рішень. І ці рішення потрібні вже вчора. Тому що завтра у нас вже під великим питанням. Завтра – це не тільки безвізовий режим. Завтра – це наше європейське майбутнє і довіра інвесторів до України. Завтра – це розвиток української економіки, це можливість України стати членом Європейського Союзу і НАТО», – наголосив Арсеній Яценюк.

Реклама

Залишити коментар