Обмежили роботу громадського транспорту та дозволили відкрити садочки. В районах «червоної зони» Чернівецької області від сьогодні починають діяти ряд нових карантинних правил. Відповідне рішення, вчора, 27 жовтня, ухвалили на засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС. А от по всій території країни продовжили режим надзвичайної ситуації.
Обмежили роботу громадського транспорту та закладів харчування: які обмеження діють у Чернівцях
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)