Чернівецька міська рада останні роки входила в 10-ку, а іноді і в 5-ку рейтингів відкритості. Саме публічність та прозорість роботи влади на всіх рівнях – один з основних принципів демократичної країни. Нині в Україні триває виборчий процес, і дебати між кандидатами, які прагнуть потрапити до влади, показник того, наскільки вони близькі до виборців і чи не бояться їх.
Нова мітла по-новому мете: чи залишиться Чернівецька міськрада відкритою після зміни влади
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)