МВС жорстко реагуватиме на порушення у день виборів – Аваков

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у зв’язку із завершенням виборчої кампанії закликав учасників виборчого процесу не вдаватися до “брудних схем” у день проведення місцевих виборів і зазначив, що МВС жорстко реагуватиме на порушення, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Шановні українці! Виборча кампанія до місцевих органів влади добігає кінця. Завтра в Україні – день тиші. Потім – голосування, підрахунок голосів та встановлення результатів виборів. Звертаюся також до учасників виборчого процесу – від кандидатів до членів комісій – не зіпсуйте собі життя покаранням за порушення закону, воно того не варте”, – сказав Аваков у відеозверненні, оприлюдненому на сторінці в Twitter.

Він наголосив, що поліція і всі підрозділи МВС демонструють рівновіддаленість від усіх політичних сил і керуються виключно законом.

“Жодна партія, жоден кандидат не отримують жодних преференцій, але кожен отримує забезпечення та захист своїх прав. Тому ще раз звертаюся до кандидатів та виборчих штабів – навіть не намагайтеся вдаватися до вкидань, “каруселей”, підвезення виборців та інших брудних схем! МВС жорстко налаштоване реагувати на порушення!”, – зазначив глава відомства.

Аваков додав, що на чергування виведено достатньо оперативних груп, напоготові перебувають усі підрозділи: від авіації до вибухотехніків. Загалом до забезпечення громадської безпеки під час місцевих виборів залучено майже 140 тис. співробітників МВС.

“Прошу не провокувати та не перевіряти систему МВС на міцність! У нас вдосталь сил, засобів, мотивації та рішучості, щоб забезпечити бездоганний процес місцевих виборів у всій країні! Давайте завершимо цю кампанію так само чисто, чітко і чесно, як і попередні президентські та парламентські вибори!”, – наголосив міністр.

Реклама

Залишити коментар