Максим Бурбак розповів про брудні технології на місцевих виборах

Передвиборча кампанія на місцевих виборах-2020 відбувається із труднощами, пов’язаними із пандемією коронавірусу. Цим скористалися чимало політиків, які намагаються залякати значну частину виборців, аби ті не прийшли на виборчі дільниці. Про це у ефірі телеканалу ТВА повідомив кандидат у депутати обласної ради від «Партії Чернівчан» Максим Бурбак.
За його словами, буковинці не надто активно приходять на зустрічі із кандидатами через загрозу в натовпах заразитися COVID-19. Ця ситуація, на думку представника «Партії Чернівчан», є загрозливою, в тому числі, через ускладнення умов для роботи дільничних виборчих комісій.
«Люди бояться зустрічатися з кандидатами, брати агітаційну літературу, тому що вони вважають, що, цілком логічно, може передатися вірус. По-друге, ускладнюється робота членів ДВК. Тому що люди хворіють, і комісії мусять йти на самоізоляцію. Це суттєво може ускладнити процес підрахунку голосів», – повідомив Максим Бурбак.
Політик вважає, що чимало недоброчесних кандидатів взяли цю ситуацію «на озброєння».
«Чернівцями прокотилась хвиля листівок, з яких якась «Волонтерська організація медиків» закликає всіх берегтись під час голосування, взяти ручку з дому, а після голосування йти терміново здавати ПЛР-тести. Але ця технологія залякування не спрацює», – сказав Бурбак.
Кандидат зауважив, що метою таких «політиканів» є «відсікти» частину електорату, особливо людей старшого віку.
«Розуміємо, навіщо вони це роблять. Тож, гадаю, що це вже питання до правоохоронних органів. Треба, щоб вони чітко, вчасно і оперативно реагували на такі порушення та зловживання», – зауважив представник «Партії Чернівчан».
Разом з тим, кандидат у депутати зауважив, що у Чернівцях під час передвиборчої кампанії активно застосовувалась нечесна політична технологія, коли під виглядом соціологічних опитувань людьми маніпулювали, закликаючи голосувати за того чи іншого кандидата.
«Чи не щодня ми чуємо про різні «соціологічні дослідження» від так званих «експертів», які взялися невідомо звідки. За місяць до виборів раптово з’явилась якась «експертна» чи то «дослідницька група», і перше її дослідження стосувалося Чернівців. Гадаю, «гідна» довіра буде до цього опитування» – зазначив Максим Бурбак.
«Вони часто застосовують таку технологію – запитують, чи буде людина йти на вибори мера. Наступним запитанням є: «А чи ви будете підтримувати на цій посаді кандидата «ікс»?». А коли людина відповість: «Ні, не буду голосувати за нього», вони ставлять наступне запитання: «А чому ви не будете голосувати за нього?». Це – не соціологічне опитування. Це – прихована реклама або антиреклама окремого кандидата «ікс». Це не об’єктивно, і нерепрезентативно», – додав кандидат у депутати.
Представник «Партії Чернівчан» закликав буковинців не вірити провокаціям нечистих на руку політиків та обов’язково прийти на виборчі дільниці 25 жовтня 2020 року, щоб обрати гідних та відповідальних людей до місцевих рад.

Реклама

Залишити коментар