Виборчий процес у розпалі, вже 25 жовтня відбудеться волевиявлення. А до того, пропозиція ТВА залишається в силі. І 23 жовтня о 21:00 запрошуємо лідерів мерських перегонів на дебати. Приходьте і доведіть, що заслуговуєте на довіру громади. Нехай змагаються не борди та змонтовані відео у соцмережах, а ідеї, стратегії та концепції.
Нехай змагаються не борди та змонтовані відео. ТВА запрошує лідерів мерських перегонів на дебати
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)