Яринич розмістив свої агітки у бібліотеці: поліція з’ясовує обставини

У приміщенні комунальної бібліотеки-філії № 6 в неділю, 18 жовтня, ГМ “ОПОРА” зафіксувала агітаційні матеріали на користь кандидата на посаду міського голови Чернівців від “Народного контролю” Михайла Яринича та кандидатів у депутати від цієї ж партії Тетяни Босовик та Івана Федорійчука. Поліція з’ясовує обставини.

Про це йдеться у повідомленні Громадянської мережі ОПОРА, передає МБ.

18 жовтня у приміщенні комунальної бібліотеки-філії №6, котра знаходиться на вулиці Білоруській, будинок 22, що у мікрорайоні Калічанка, представниця ОПОРИ зафіксувала плакати на користь кандидатів у депутати від політичної партії “Народний контроль”. Один із плакатів із зображенням кандидатки Тетяни Босовик був прикріплений у вікні із внутрішньої сторони приміщення. На вхідних дверях приміщення бібліотеки було прикріплено плакат на користь кандидата на посаду міського голови від “Народного контролю” Михайла Яринича, та ще один на користь кандидата в депутати від цієї ж партії Івана Федорійчука.

Всі три плакати містили політичну символіку “Народного контролю” та гасло “Разом зробимо більше!”.

У переліку об’єктів комунальної власності міста Чернівців на сайті Чернівецької міської ради, які не підлягають приватизації і відчуженню, зазначено також і бібліотеку-філію №6, котра знаходиться за адресою: м. Чернівці, вулиця Білоруська, будинок 22.

У коментарі ОПОРІ голова партійного осередку “Народного контролю” у Чернівцях Іван Гончарюк сказав, що нічого не знає про розміщення агітації кандидатів від “Народного контролю” у бібліотеці, а також зазначив: “Можливо вони (кандидати) зробили це від незнання, якщо це справді вони зробили. Бо в нас були випадки, що агітаційну продукцію нашої партії розміщували опоненти у місцях, невизначених для агітації”.

Працівниця бібліотеки відмовилася коментувати ситуацію, аргументуючи це тим, що в неї вихідний.

За цим фактом, ОПОРА звернувся до правоохоронних органів. Поліція зареєструвала заяву. Справа розслідується.

Згідно з частиною 16 статті 57 Виборчого кодексу забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної власності.

Реклама

Залишити коментар