Листівки-застереження з фейковою інформацією у поштових скриньках виборців. Цими днями мешканці будинків у Чернівцях могли знайти, окрім традиційних агіток – папірець, у якому закликають людей, старших 50 років, дотриматись декількох правил під час та після голосування. Серед тих, хто помітив у себе в скринці таку листівку й наша колега – Галина Олійник.
Фейкові листівки у поштових скриньках виборців. Від чого застерігають чернівчан перед виборами
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)