У школах Франківська вчитимуться, незважаючи на червону зону – мер

З понеділка, 19 жовтня 2020 року, відколи Івано-Франківськ потрапляє до червоної карантинної зони, навчальні заклади не будуть змінювати режим роботи. Школярі вчаться, як завжди

Про це на брифінгу ввечері у п’ятницю, 18 жовтня, повідомив міський голова Франківська Руслан Марцінків, передає Еспресо.TV з посиланням на Курс.

За словами Марцінківа, мерія оперативно провела опитування і більшість батьківської громади міста, керівників ліцеїв та вчителів виступила за продовження навчання з 19 жовтня до 23 жовтня.

А з 23 жовтня до 27 жовтня, відповідно до прийнятого раніше рішення, діти будуть вчитися дистанційно – осінніх канукул у франківських школярів не буде.

Разом з тим, можливість повного переходу на дистанційне навчання, за словами Марцінківа, існує.

“Розуміємо, що є батьки, які виступають за дистанційне навчання з 19 жовтня. Рекомендуємо адміністрації навчальних закладів, якщо клас чи школа ухвалить таке рішення, переходити на дистанційне навчання”, – пояснив мер Франківська.

При цьому Марацінків підкреслив, що його команда намагалася максимально опитати батьків і педагогів.

Опитування проводилося в усіх школах міста. Для батьків організовувалося в батьківських групах по класах, наголосив мер.

Відтак ліцеї у Франківську працюють з понеділка у звичному режимі.

Реклама

Залишити коментар