Взяли на хабарі. За інформацією, яка стала відома ТВА з власних джерел, секретарку Новодністровської міської ради разом з іще однією місцевою обраницею взяли під час отримання неправомірної вигоди. За попередньою інформацією, Наталія Цимбалюк вимагала та отримала кілька тисяч доларів хабаря за сприяння у проведенні тендерних процедур. Тож тепер, ймовірно, посадовиці, а за сумісництвом кандидатці на посаду мера Новодністровська, доведеться відповідати за зловживання у бюджетній сфері. Відомо, що наразі на місці працюють правоохоронці.
Секретарку Новодністровської міської ради взяли на хабарі
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)