Діджиталізація за ціною квартири в центрі. За два тижні до місцевих виборів у Чернівцях неабияк активізувалися політичні сили. Окрім звичних флаєрів у поштових скриньках, білбордів чи зустрічей з виборцями, кандидати в депутати обирають й інші методи завоювання підтримки електорату. Реклама у соцмережах – одна з таких.
Діджиталізація за ціною квартири в Чернівцях. Скільки політсили витратили на рекламу в соцмережах
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)