На висловлювання кандидата в мери Чернівців про журналістів відреагували в медіа-профспілці

У Чернівецькій обласній організації Незалежної медіа-профспілки України заявили, що занепокоєні негативними висловлюваннями окремих кандидатів у депутати та кандидата на посаду міського голови Чернівців на адресу представників чернівецьких ЗМІ.

Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці організації у Facebook.

«10 жовтня 2020 року, після того, як один з кандидатів на посаду міського голови Чернівців відмовився від участі у прямому ефірі програми «Виборчий округ» на місцевому телеканалі «Суспільне Буковини» поряд з іншими кандидатами на посаду мера, у відеозаписі на своїй сторінці в соцмережі він заявив, що йому не підходить такий формат дебатів. Кандидат запропонував власні правила дебатів, де, за його словами, модерувати захід має «незаангажований ведучий із хорошою репутацією». Згодом, із повідомлень місцевих ЗМІ стало відомо, що у своєму листі до «Суспільного» цей кандидат вказав, що має бажання, щоб модератором дебатів була людина, яка веде телепередачі на центральних телеканалах», – зазначають у НМПУ.

Згодом окремі кандидати у депутати Чернівецької міської ради дозволяли собі публічне висловлення неаргументованих та безпідставних оцінок щодо діяльності телеканалу «Суспільне Буковини», професійності працівників цього каналу та інших чернівецьких ЗМІ.

«Чернівецька обласна організація НМПУ вважає неетичними такі висловлювання кандидатів, і закликає учасників виборчого процесу утриматись від упереджених закидів у бік засобів масової інформації Чернівців та Чернівецької області», – йдеться у заяві.

 

Як відомо, керівництво телеканалу ТВА запропонувало кандидатам на посаду міського голови Чернівців провести теледебати у будь-якому зручному для них форматі. Також ТВА заявляє про готовність дослухатися до правил і побажань кандидатів, в тому числі і щодо формату й місця проведення теледебатів.


Дебати у прямому етері на ТВА.
Запрошуємо до участі у теледебатах кандидатів на посаду Чернівецького міського голови, а також перших номерів у списках до обласної, міської та районних рад. Приходьте і доведіть, що заслуговуєте на довіру громади.
Нехай змагаються не борди та змонтовані відео у соцмережах, а ідеї, стратегії та концепції!
Участь у програмі можна обговорити за телефоном +38 (099) 375 43 98

 

 

Головне фото – prm.ua

Реклама

Залишити коментар