У Таджикистані проходять вибори президента

У Таджикистані сьогодні, 11 жовтня, проходять вибори президента республіки.

За даними Центральної комісії з виборів і референдумів Таджикистану (ЦКВР) сьогодні о 6 годині ранку за місцевим часом для організації і проведення виборів в країні відкрилися 68 виборчих округів, 3375 виборчих дільниць усередині країни. Ще 39 виборчих дільниць відкриються в день виборів за кордоном, передажє Інтерфакс-Україна.

Виборчі дільниці, розташовані на території Таджикистану, працюватимуть до 20:00 години за місцевим часом.

ЦКВР зареєструвала кандидатами представників п’яти з семи чинних партій. Нинішній президент республіки Емомалі Рахмон, який займає цю посаду з листопада 1994 року, висунутий кандидатом на пост президента очолюваною ним Народно-демократичною партією Таджикистану, а також Федерацією незалежних профспілок і Союзом молоді республіки.

Кандидатами на пост президента також зареєстровані лідери партій: Рустам Латифзода – від Аграрної партії, Абдухалім Гафорзода – від Соціалістичної партії, Рустам Рахматзод від Партії економічних реформ і Міродж Абдуллоєв – від Комуністичної партії.

Голові Демократичної партії Саідджафару Усмонзоді було відмовлено в реєстрації, оскільки йому не вдалося зібрати необхідну для цього кількість підписів виборців.

Соціал-демократична партія відмовилася брати участь у виборах.

За даними ЦКВР, право голосу мають 4 943 289 виборців. Вибори вважаються такими, що відбулися, якщо на виборчі дільниці з’явилися понад 50% виборців.

Реклама

Залишити коментар