Буковина отримає від Євросоюзу 4 мільйони євро на ремонт доріг

Служба автомобільних доріг Чернівецької області разом з Чернівецькою обласною радою отримає більше 4 мільйонів євро європейських коштів на дороги. Це кошти міжнародної-технічної допомоги від Євросоюзу.

Про це повідомив автор проєктів Олексій Волощук, пише molbuk.ua.

Ці кошти будуть виділені на розбудову під’їдзних шляхів до пунктів пропуску “Дяківці” та “Шепіт”.

“Понад два мільйони євро європейських коштів виділять на дорогу до КПП “Дяківці”, що у Герцаївському районі. Повністю зроблять 5 кілометрів дороги. Вже готова вся документація. Коли надійдуть кошти, оголосять тендер. Сподіваємося, що роботи розпочнуться навесні 2021 року. Дорожники сказали, що можливо вкластися у термін три місяці”, – сказав Олексій Волощук.

Також відремонтують 10 кілометрів дороги до КПП “Шепіт”.

“Ще 2 мільйони євро отримаємо на ремонт дороги у Путильському районі. Передбачено проєктом реконструкцію 2 кілометрів безпосередньо у с. Шепіт. Але з начальником Служби автомобільних доріг Ярославом Майором погодили, що проєктно-кошторисну документацію будемо робити на усю ділянку від Селятина до шлагбаума КПП “Шепіт”. 8 кілометрів буде зроблено за державні кошти. Тож будемо мати 10 кілометрів відремонтованої якісної дороги в Буковинських Карпатах”, – каже Олексій Волощук.

За словами Олексія Волощука, до кінця року буде підписаний контракт з міністерством регіонального розвитку Румунії і гроші надійдуть у 2021 році.

Реклама

Залишити коментар